ŽENY A – Stovkárka Diana Bartovičová: Chcem si zahrať na šampionáte, všetky  chceme! | Slovenský futbalový zväz
ŽENY A – Stovkárka Diana Bartovičová: Chcem si zahrať na šampionáte, všetky chceme! | Slovenský futbalový zväz

ME 19 ženy: Slovenky s ďalším debaklom, tentokrát od Francúzok

MS vo futbale 2022: Duel Portugalsko - Uruguaj narušil aktivista | Šport.sk

Finálový meč MS vo futbale s FRÍBETOM pre všetkých | DOXXbet tipovanie

ŠPORTOVÉ UDALOSTI DŇA (23. november): Juraj Slafkovský a európske veľmoci  na MS vo futbale 2022
ŠPORTOVÉ UDALOSTI DŇA (23. november): Juraj Slafkovský a európske veľmoci na MS vo futbale 2022

Ukrajina sa teší z historického úspechu, futbalisti triumfovali na MS vo  futbale do 20 rokov - SITA.sk
Ukrajina sa teší z historického úspechu, futbalisti triumfovali na MS vo futbale do 20 rokov - SITA.sk

uganda prienik variť ms do 20 rokov futbal vínny priložiť prežitie

Bilancia reprezentačnej 18-ky za rok 2013 v znamení účasti „sedemnástkarov“  na MS | Slovenský futbalový zväz
Bilancia reprezentačnej 18-ky za rok 2013 v znamení účasti „sedemnástkarov“ na MS | Slovenský futbalový zväz

MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po  penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy  Denníka N (mnt.sk)
MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)

V Afrike prekonali divácky rekord, ženský futbal videlo 60-tisíc ľudí |  SPORTNET
V Afrike prekonali divácky rekord, ženský futbal videlo 60-tisíc ľudí | SPORTNET

MS vo futbale 2022: Raheem Sterling mal v dome lupičov | Šport.sk

MS vo futbale 2022 : Nominácia USA na šampionát v Katare | Šport.sk

ME vo futbale do 21 rokov 2017 | SPORTNET

SFZ - Súkeníková na MS U17 žien v Uruguaji dokráčala do semifinále |  Slovenský futbalový zväz
SFZ - Súkeníková na MS U17 žien v Uruguaji dokráčala do semifinále | Slovenský futbalový zväz

MS vo futbale - Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)

MS VO FUTBALE 2022 Katar ukázal, že vie hrať futbal: Senegal upokojil až  gól z 84. minúty | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Katar ukázal, že vie hrať futbal: Senegal upokojil až gól z 84. minúty | Športky.sk

MS vo futbale U20 [2023] » info, žreb, program ✔️ Slovensko | BetArena.sk

Ukrajinci sa stali majstrami sveta hráčov do 20 rokov | SPORTNET

Súpermi ženskej reprezentácie SR19 v kvalifikácii ME Švajčiarsko, Rakúsko a  Bulharsko | Slovenský futbalový zväz
Súpermi ženskej reprezentácie SR19 v kvalifikácii ME Švajčiarsko, Rakúsko a Bulharsko | Slovenský futbalový zväz

MS vo futbale 2022: Azmoun nominovný Iránom do Kataru | Šport.sk

Slovenské futbalistky v kvalifikácii MS 2015 aj proti Nemkám

MS vo futbale 2022 - Anglicko - Irán 6:2 / VIDEO | Šport.sk

MS vo futbale 2022 - Jediný Angličan, ktorý ubráni Mbappého | Šport.sk

Nominácia reprezentácie žien do 17 rokov na 1. kolo kvalifikácie ME 2014 |  Slovenský futbalový zväz
Nominácia reprezentácie žien do 17 rokov na 1. kolo kvalifikácie ME 2014 | Slovenský futbalový zväz

Smutný scenár pre futbalový tím s 20-ročnou históriou: Slovenský klub  zanikol zo dňa na deň! | Športky.sk
Smutný scenár pre futbalový tím s 20-ročnou históriou: Slovenský klub zanikol zo dňa na deň! | Športky.sk